Share
Go down
avatar
Strażnik tajemnic

Strażnik tajemnic

Regulamin forum

on Pią Lip 20, 2018 2:59 pm

PROFIL POSTACI, KONTA, REJESTRACJA:


1. Nick podawany przy rejestracji ma zawierać imię, imię i nazwisko lub pseudonim postaci.

2. Avatar powinien dobrze odzwierciedlać jej wygląd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć odpowiedniego avatara nie wstawiaj go wcale. Musi być to zdjęcie postaci realnej lub klimatyczny obraz/rysunek. Nie przyjmujemy artów z nierealistycznie wielkimi oczami, mang, screenów z gier i innych. Zarówno zdjęcie jak i obraz/rysunek muszą wpisywać się w klimat forum. Nie przyjmujemy zdjęć na których widoczne są smartfony, modne obecnie ubrania i tak dalej. Nie jest obowiązkowe wybieranie na avatary celebrytów, rezerwowanie wizerunków i generalnie SL-gra.

KLIKNIJ TUTAJ JEŻELI NIE POTRAFISZ ZNALEŹĆ SOBIE AVATARA!!

3. Masz obowiązek uzupełniania na bieżąco swojego profilu.

4. Możesz posiadać tylko jedno konto. Przywilej posiadania większej ich ilości może nadać na życzenie użytkownika administracja pod warunkiem twojego aktywnego uczestniczenia w życiu forum.


ROZGRYWKA FABULARNA:


1. Minimalny wiek postaci fabularnej wynosi 18 lat, co nadaje jej status pełnoletniej. Nie można i nie będzie można tworzyć postaci dzieci.

2. Post fabularny musi zawierać minimum 100 słów. Tyczy się to również retrospekcji.

3. Nie możesz kierować postaciami innych graczy ani NPC.

4. Nie wolno Ci pisać na fabule bez zaakceptowanej karty postaci.

5. Na forum mogą pojawić się paskudne opisy martwych ciał lub innych gorszących rzeczy. Jeżeli uważasz się za osobę wrażliwą - przemyśl rejestrację.

6. Możesz prowadzić maksymalnie jedną rozgrywkę jednocześnie.

7. Jeżeli ktoś długo Ci nie odpisuje masz prawo poprosić o zamknięcie wątku. Nie wolno Ci jednak pisać posta pod postem.

8. Nie wolno zabijać postaci bez rzutu kością niezależnie od sytuacji.

9. Mistrzowie Gry pełnią funkcję narratorów. Ich zdanie nie jest jednak ostateczne i można swobodnie dyskutować o tym co zaszło, jeżeli masz jakieś wątpliwości co do przedstawionych przez nich wydarzeń.


PUNKTY DODATKOWE:


1. Masz obowiązek zapoznania się z każdym tematem w dziale dołącz do gry.

2. Należy się wzajemnie szanować. Za wyzwiska, bycie niemiłym i generalny brak kultury grozi najzwyklejszy w świecie BAN.

3. Na Atlasie chcemy się po prostu DOBRZE BAWIĆ. Nie będziemy tolerować wiecznych dram i prywatnych sporów rozstrzyganych na forum publicznym. Nie jesteśmy też nieomylni i nigdy nie będziemy.

4. Forumowy czat i discord służą do pogawędek, również takich nie związanych z forum. Zabrania się tam jednak publikacji bardzo drastycznych zdjęć, pornografii i linków prowadzących do nielegalnych rzeczy. Uczestniczenie w rozmowach nie jest konieczne - możecie równie dobrze grać na forum bez tego.

5. Regularne poganianie administracji i natarczywe prośby o sprawdzenie karty postaci będą karane ostrzeżeniem i celowym wydłużeniem procesu jej sprawdzania.


Na zakończenie:


Atlas Chmur jest grą PBF, której akcja rozgrywa się w fantastycznym, dieselpunkowym mieście Polis. Administracja kreując to miejsce czerpała z różnych dzieł kulturowych i popkulturowych (wlicza się w to między innymi odcinki Doktora Who, twórczość H.P. Lovecrafta, Neila Gaimana) oraz podręczników do gier RPG takich jak Zew Cthulhu. Z tego powodu oświadczamy, że nasze forum służy tylko i wyłącznie zabawie. Jesteśmy fanami tych tytułów. Nie czerpiemy z tego żadnych materialnych korzyści - to po prostu nasz roleplayowy plac zabaw i nie leży w naszej intencji kradzież treści w celu wzbogacenia się lub poklasku i z tego też powodu mówimy o tym otwarcie już teraz, aby uniknąć ewentualej frustracji osób, które nie uznałyby tego za nawiązania, lecz kopię.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach