Zrzut lokacji graczy
 :: Polis :: Rozgrywki graczy :: Opisy lokacji i informacje

Los

Liczba postów : 65
Postów fabularnych : -3
Join date : 04/10/2017
avatar
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Pon Mar 26, 2018 11:31 pm
Gabinet weterynaryjny Geraldine nie należał do największych, był jednak bardzo przytulny jak na takie miejsce. Składał się z trzech pomieszczeń, jedno z nich – największe było miejscem, gdzie przyjmowała swoich pacjentów, w tej sali znajdowały się drzwi do pozostałych pomieszczeń. Jedno z nich było składzikiem, gdzie znajdował się cały sprzęt i leki, a drugie salą zabiegową.

Los

Liczba postów : 65
Postów fabularnych : -3
Join date : 04/10/2017
avatar
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Pon Mar 26, 2018 11:32 pm
W miejscu, gdzie teraz dumnie wznoszą się mury Kryptydy, miały się kiedyś znajdować zakłady tytoniowe. Właściciel nie doczekał się otwarcia, pogrążony w długach stracił bowiem życie. Zabiła go nerwowość i duszność szpitalnych sal, nie zaś - jak twierdzą niektórzy - windykacyjne zatargi. Dogodna lokalizacja i rosnące zainteresowanie osiedlaniem się w granicach Polis sprawiły, że po licytacji nieruchomość trafiła w ręce szalonego podróżnika - Roberta Kruzo. Ten barwny odmieniec, skupiający wokół siebie śmietankę dziwolągów, stworzył dla miasta przystań wyobrażeń.

Wejścia do kawiarni strzegą kolumny na kształt trzech skąpo odzianych kobiet. Mało kto wie, że posągi zostały podpisane. Na samym dole, przy każdej z wytartych już baz, znaleźć można kolejno imiona: Steno, Euriale i Meduza. Cechą każdej z nich są skrzydła, piękne ciała oraz raczej nieszablonowa uroda sprytnie skryte pod girlandami wężowych włosów. Za plecami sióstr, na fasadzie, plotą się malowane historie dzikich, dawno zapomnianych, mistycznych zwierząt.

W wystroju dominuje turkus, złoto i wyraziste, ciemnoczerwone drewno. Stałym elementem największego z pomieszczeń parteru jest fortepian ustawiony na lekkim podwyższeniu. Piętro wygląda jakby wtapiało się w ścianę, będąc elementem głębokiej myśli architekta. Miejsca jest tu zdecydowanie mniej i zostało ono podzielone na przytulne, jeśli nie powiedzieć prywatne pomieszczenia, w których żaden sekret nie wyjdzie poza obręb stolika.

Los

Liczba postów : 65
Postów fabularnych : -3
Join date : 04/10/2017
avatar
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Pon Mar 26, 2018 11:33 pm
Wręcz sterylnie czysty gabinet, składa się z dwóch pomieszczeń. Większe, w którym przyjmowani są pacjenci, przepierzony jest zasłoną, za którą stoi lekarska kozetka. Naprzeciwko drzwi stoi biurko, za nim zaś szafa, w której trzymane są kartoteki pacjentów i pozostałe dokumenty. W drugim pomieszczeniu znajduje się laboratorium, w którym badacz przeprowadza eksperymenty.

Los

Liczba postów : 65
Postów fabularnych : -3
Join date : 04/10/2017
avatar
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Pon Mar 26, 2018 11:37 pm

Klub jazzowo-artystyczny prowadzony przez siostry Foster.
Zbudowany jest na planie elipsy, gdzie jedną ścianę zajmuje scena, na której zwykle rozłożeni są muzycy, z boku znajduje się pokaźnych rozmiarów bar, a naprzeciw sceny dyskretne loże, oddzielone od reszty sali ciężkimi kotarami. Zapewniają one trochę dyskrecji i nieznacznie wygłuszają dźwięki z głównej sali.
Naprzeciw baru w górę ciągną się schody, z pięknie kutą poręczą - prowadzą na podwyższenie, ukrytą lożę używaną przez siostry Foster. Mogą stamtąd obserwować całą salę, samymi nie będąc za bardzo na widoku. Wstęp na schody bez zaproszenia jest zakazany, czuwa przy nich ochroniarz.
Sama sala wystrojona jest bogato, ale z typowym dla architektury art deco kanciastym przepychem. Dużo tu złotych wykończeń, geometrycznych linii. Wnętrze Rapture nie ocieka narzucającym się przepychem, co klasą i nienachalną sugestią bogactwa. Spod sufitu dość nisko zwieszają się klatki, dla gimnastyczek i polykaczy ognia, w niektórych miejscach haki sugerują możliwość podpięcia kół gimnastycznych czy wstęg.
Na co dzień gra na żywo muzykę, tak taneczną jak i występy solowe różnych artystów. Stałym zestawem klubu są też akrobatyczki, gimnastyczki i połykacze ognia, w przeważającej części kobiety, choć i mężczyzn można spotkać tutaj w roli innej niż barman. Standardowym zestawem są też escort girls, kobiety zatrudnione do dotrzymywania towarzystwa, zabawiania rozmową i swoją osobą zainteresowanych gości. Żadne z zatrudnionych tutaj osób nie oferuje jednak usług seksualnych.

Sponsored content


Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: