Share
Go down

Elizabeth Winchester

on Sro Lut 21, 2018 5:13 pm
Tożsamość: Elizabeth Winchester
Wiek:13-05-227 / 26 lat
Przynależność: Ponad głowami
Zajęcie: Stażystka w szpitalu, najmłodsza pociecha Winchesterów
Rozdanie kropek:

  • Wiedza o świecie (Medycyna) Ο Ο Ο
  • Spostrzegawczość  Ο
  • Zręczność  Ο Ο
  • Kondycja  Ο
  • Manipulacja  Ο
  • Szczęście  Ο Ο

Poziom obłąkania: Poczytalna
Opis postaci: Elizabeth to szczupła brunetka o ciemnych oczach. Jest niewysoka i dlatego zazwyczaj musi zadzierać głowę do góry, by spoglądać na swoich rozmówców. Jest spokojna i wyciszona, co powoduje, że ludzie lubią przebywać  w jej towarzystwie, ale uważny obserwator może dostrzec buntownicze błyski w jej oczach. Jest dosyć wysportowana bo bardzo lubi pływać i zazwyczaj modnie ubrana, bo może sobie na to pozwolić będąc na utrzymaniu swoich rodziców.  Z reguły niezbyt gestykuluje podczas rozmowy bo matka wbiła jej do głowy, że młodej kobiecie takie zachowanie nie przystoi. Raczej usuwa się w cień niż wysuwa na pierwszy plan

Widmo przeszłości: Elizabeth wydaje się być podrzutkiem w rodzinie Winchesterów. Uważny obserwator odniesie wrażenie, że czasami miałaby ochotę uciec gdzieś z krzykiem i schować się tak by ją nikt nie znalazł.
Dorastanie i życie w rodzinie Winchesterów nigdy nie było łatwe, a tym bardziej kiedy było się najmłodszym potomkiem w domu i jednocześnie największym rozczarowaniem.  Beth musiała nauczyć się zakładania na twarz maski, która pozwalała jej nie oszaleć i funkcjonować jej w otaczającym świecie.
Zacznijmy jednak od początku. Elizabeth Winchester przyszła na świat o poranku, obwieszczając to światu głośnym krzykiem. Zamiast jednak zostać przytuloną do matczynej piersi została oddana niańce, która miała się nią zajmować. O ile w przypadku niemowlęcia nie stanowiło to problemu, to dla małej dziewczynki, która pragnęła bliskości rodziców było to prawdziwym dramatem, tym bardziej, że na swoje starsze rodzeństwo również w tej materii nie mogła liczyć. Szybko nauczyła się by w żadnym razie nie oczekiwać tego ze strony swoich bliskich.
Dorastanie w rodzinie Winchesterów nie było łatwe.  W sensie materialnym niczego jej nie brakowało.  Mieszkała w luksusowych warunkach, o których nie jeden mieszkaniec Polis mógł tylko marzyć. Stać ją było na najmodniejsze stroje i najnowsze osiągnięcia techniki, czy też mogła kupować swoje ukochane książki w ilościach prawie hurtowych. Rzeczy materialne nie zastępowały jednak emocjonalnej pustki, która ją otaczała od zawsze. Surowa i wymagająca matka oczekiwała, że sprosta wszystkim wyzwaniom etykiety i będzie brylować w elitarnym światku. Ojciec wyznaczał cele do realizowania i nadzorował jej wykształcenie, jednocześnie prowokując do rywalizacji ze starszym rodzeństwem. Siostrzano-braterska więź nie miała szans rozwinąć się w rodzinie Winchesterów, każdy poszedł swoją drogą i tylko Beth została nieco w zawieszeniu. Od jakiegoś czasu musi znosić docinki swojej matki na temat staropanieństwa, która chyba powzięła pomysł wydania jej za mąż. Póki co udaje się jej lawirować, obawia się jednak, że kiedy ojciec dostrzeże jakąś korzyść dla swoich interesów, to bez wahania każe jej poślubić tego kogo wybrał, za przykład  zapewne dając jej Ophelię, która poczyniła taki korzystny mariaż. Najmłodsza Winchesterówna ma jednak nadzieję, że nim dojdzie do tego dnia, uda się jej stanąć na własnych nogach i ułożyć sobie życie bez rodzinnych ambicji wiszących jej nad głową. W akcie cichego buntu kupiła sobie nawet spodnie, ale do tej pory nie odważyła się ich założyć.
Elizabeth obecnie rozpoczyna staż w szpitalu, bo ojciec zdecydował, że pójdzie w ślady Opheli, chociaż dziewczyna zdecydowania bardziej chciała zostać nauczycielką, ale przecież jej pragnienia nawet nie były brane pod uwagę.

Koncepcja:Elizabeth to najmłodsza córka Winchesterów, która zaczyna ocierać się o staropanieństwo, co wypomina jej cała rodzina. Kobieta jest stłamszona przez swoją rodzinę, ale narasta w niej chęć buntu i zmiany swojego życia. Pójścia w zupełnie innym kierunku, który może jej przynieść więcej szkody niż pożytku. Istnieje też opcja, że nie odważy się na to i wyjdzie za mąż za tego, kogo jej ojciec wskaże.
Wyglądu użycza: Keira Knightley


Ostatnio zmieniony przez Beth Winchester dnia Sro Lut 28, 2018 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach