Martin Brian Sue
 :: Polis :: Organizacja forum :: Archiwum

Martin Brian Sue

Obecność : Obecny
Częstotliwość odpisów : 2-5 postów w tygodniu
Liczba postów : 3
Postów fabularnych : 0
Join date : 20/02/2018
avatar
Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora
Wto Lut 20, 2018 8:42 pm
Tożsamość: Martin Brian Sue
Wiek: 49
Przynależność: 29.02.203
Zajęcie: Górnik kopalni Hamilton
Rozdanie kropek:

  • Charyzma OOO
  • Niezłomność O
  • Siła fizyczna O
  • Bój (walka kilofem) O
  • Kondycja O
  • Szczęście O
  • Ekspresja OO

Poziom obłąkania: Poczytalność

Opis postaci:
Posiadający dwa metry mężczyzna  potrafi wzbudzić strach w dostrzegających go z daleka. Jednak im bliżej się podchodzi, tym bardziej widać w Martinie Brajanie Sue człowieka poczciwego i charyzmatycznego. Jego głowę zdobi bukiet kasztanowych loków, zwijających się w rozkoszne sprężynki bez względu na wilgotność powietrza. Nie są one długie, każdy pokaźny pukiel ma okazję zawinąć się jedynie raz. Zroszona wiekiem twarz nadaje mu ojcowskiego ciepła. Ciemnoniebieskie oczy o obniżonych kącikach spoglądają na świat z miłością. Nos jest całkiem przeciętny, nie jest garbaty, ani specjalnie szpiczasty. Wokół wąskich, uśmiechniętych ust utrzymywany jest zadbany zarost w postaci dopasowanych wąsów. Silne ręce zakończone są czułą parą olbrzymich dłoni. Martin charakteryzuje się sylwetką typową dla mężczyzny z jego historią - praca w kopalni nie umożliwiła mu nabrania kształtów godnych rzeźb Michała Anioła, lecz jego masywne ciało zdolne jest do równie potężnych czynów.
Na co dzień zaopatrzony w odpowiednie do pracy górniczej odzienie, jednak w każdej wolnej chwili pozwala sobie na odrobinę luksusu w postaci bardziej eleganckich ubrań. Ma słabość do dobrej jakości materiałów, tak więc skłonny jest oszczędzać dłużej na lepszy element garderoby. Nie gardzi również odzieżą używaną, o ile nie jest zniszczona.

Widmo przeszłości:
"Martinie Brianie, nosisz imiona po dwóch bohaterach. Jeden z nich był górnikiem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałam."
Ostatnie słowa, jakie skierowała umierająca matka do Martina, na zawsze pozostały w jego sercu. Nie znał swojego ojca, zaś opiekę nad nim powierzono ojczymowi. Mężczyzna obwiniał o śmierć żony ośmioletniego wtedy Martina i mścił się na nim przy każdej okazji. Zaczął gardzić również sztuką - zabraniał chłopcu śpiewać i grać na wszelakich instrumentach, nawet improwizowanych. Spowodowane było to tym, że jako górnik zarabiał mniej od swojej żony, która była wybitną harfistką. Nie był człowiekiem pracowitym, tak więc jego zarobki ledwo starczały na pokrycie podstawowych potrzeb. Martin nie miał więc wyboru i sam rozpoczął pracę w kopalni. Znosząc codzienne trudy i znoje, nie porzucił swojej pasji do muzyki. Uciekając w rejony kopalni oddalone od ojczyma, dodawał motywacji współpracownikom śpiewając im skoczne ballady. Był lubiany przez innych, co nie podobało się ojczymowi. Bił chłopca, który pomimo tego postanowił zostać w domu. Martin pozostał pełnym życia młodzieńcem, nie skarżył się nigdy na nic. Pewnego dnia zły ojczym umarł na raka, otrzymując wybaczenie od chłopaka, którym zdążył wzgardzić po raz kolejny. Uroniwszy łzę, Martin pochował ojczyma i rozpoczął życie na własną rękę. Nie wychylał się nigdy z tłumów, lecz wrodzona charyzma przyciągała do niego wiele osób. Pytano, czemu nie chce być muzykiem, lecz on skromnie odpowiadał, że bycie górnikiem jest jego misją życiową i pragnie spędzić resztę życia ze swoim kilofem.

Koncepcja:
Martin mimowolnie rozwija swoje zdolności charyzmy. Możliwe, że stanie się przywódcą jakiejś grupy powstańców (czy coś), albo też wplącze się przypadkowo w jakieś sprawy z gangsterami czy inną mafią, np. chroniąc kogoś przed ich zemstą. W każdym razie wszystko uzależnione od czynników zewnętrznych.

Wyglądu użycza: Krzysztof Krawczyk

Pochłaniacz

Liczba postów : 3
Postów fabularnych : -4
Join date : 17/02/2018
avatar
Limbo
Zobacz profil autora
Wto Lut 20, 2018 8:46 pm
Oznaczam sobie tym postem, że twoja karta jest w budowie. Kiedy ją ukończysz podbij temat lub wyślij mi PW.

Martin Brian Sue

Obecność : Obecny
Częstotliwość odpisów : 2-5 postów w tygodniu
Liczba postów : 3
Postów fabularnych : 0
Join date : 20/02/2018
avatar
Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora
Sro Lut 21, 2018 10:50 am

Los

Liczba postów : 67
Postów fabularnych : -2
Join date : 04/10/2017
avatar
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Nie Lut 25, 2018 1:58 am
Błędy wysłane na PW (discord).

Sponsored content


Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: