Jacob FreeTree
 :: Polis :: Organizacja forum :: Archiwum

Jacob FreeTree

Obecność : Obecny
Częstotliwość odpisów : Około jednego posta dziennie
Liczba postów : 1
Postów fabularnych : 0
Join date : 16/02/2018
avatar
Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora
Nie Lut 18, 2018 1:34 pm
Tożsamość:
Jacob Freetree
Wiek:
9 Czerwca 235 Roku
Przynależność:
Górnicy kopalni Hamilton (Zatrudniony na 2 Miesiące)
Zajęcie:
Aspirujący do Policyjnych Oddziałów Prewencyjnych
Rozdanie kropek:

  • Spostrzegawczość O
  • Niezłomność O
  • Siła fizyczna OO
  • Bój (Samoobrona) OO
  • Kondycja OOO
  • Szczęście O

Poziom obłąkania:
Poczytalność
Opis postaci:
Jacob sięga równe 197 centymetrów wzrostu, a posturą przypomina typowego zawodnika bokserskiego wagi średniej. Chłopak od dziecka wyznaczał się nietypową kondycją oraz krzepą, więc wysłanie go w najmłodszych latach do klubów sztuk walki zrobiły z niego sporego chłopa, którego prawy prosty potrafi nieźle otępić. Posiada on dość bladą karnację, przez co jego czarne włosy nadają mu nietypowego wyglądu, jakby nie spał przez parę dni. Ubiera on się najczęściej w czarne spodnie, zielony sweter oraz brązowego koloru koszulę. Buty nosi on robocze, które mają lata jeszcze jego pana ojca. Kolor jego oczu to piwny. Nos widać, że jest po paru złamaniach. Samą fryzurę młodzieniec nosi taką, żeby nie przeszkadzała mu w pracy. Chodzi on gładko ogolony.
Widmo przeszłości:
Ciężko było rzec, jak bardzo w życiu przekichane miał Jacob. Wiele razy dostawał on od życia porządnego kopa w tyłek, a potem otoczenie potrafiło doprawić go porządnym sierpowym. Jeśli chodzi o naukę, to nigdy nie był najlepszym uczniem, średnim na jeża co najwyżej, ale głupi nie jest. Nawet jeśli postanowiłby uczyć się wyższego zawodu bądź iść na uniwerek, to najzwyczajniej nie miałby czasu się uczyć. Od najmłodszych lat naukę próbował godzić z treningami, na które zapisywał go ojciec, nie mówiąc też o pracach dorywczych.

Jacob ma o 2 lata starszą siostrę Jenny oraz młodszą o 13 lat Annę, z czego ta starsza pracuje jako panna lekkich obyczajów. Co tu dużo mówić, ojciec był niegdyś zawodowym bokserem, ale na starsze lata braku sławy popadł w alkoholizm, więc synowi często się urywało za słabe wyniki w nauce bądź sparingach. Sama matka była najzwyczajniej sprzątaczką dorywczą, ale lepsza od ojczulka nie była, bo brała narkotyki. Nie krzywdziła ona tak bardzo rodziny, ale ją najzwyczajniej przez te lata zaniedbywała, co skutkowało przykładowo brakiem zupy na obiad.
FreeTree nieraz fartem zdobywał wyższe nagrody w konkursach bokserskich, za które załatwiał sprawy rodzinne, którymi przykładowo były długi wobec dilera matki, który posiadał licznych drabów na podorędziu. Żył tak w ciągłym stresie, ale starał się przeżyć to wszystko i do czegoś dojść, w końcu był cholernym optymistą, w dodatku bardzo upartym optymistą.

W końcu po latach udręki pojawiła się życiowa szansa u naszego bohatera, ponieważ jeden z jego znajomych załatwił im rekrutacje do służb interwencyjnych, co było szczytem marzeń dla takich jak oni. Przyszły policjant chętnie podzielił się tą informacją z bliskimi, na co rodzinka odpowiedziała lepszą wiadomością.

Okazało się, że wpadli przez ten dni w takie długi, że ich jedynym ratunkiem byłaby pożyczka u szefa mafijnego, żeby spłacić w ten sposób haracz innego herszta. Chłopak jak oszalały zbierał przez tydzień fundusze na spłacenie tego nawet meblami, ale ledwo wyciągał 14% danej sumy do spłacenia. Mafia już miała sprzątnąć rodzinę, ale czarnowłosy im powiedział, że zatrudni się jako górnik i wszystko, co zarobi z tego, przekaże im, co by idealnie równało się kwocie do przekazania szefowi.

Od dziś więc czekają go 2 niebezpieczne miesiące kopania.
Koncepcja:
Jacob chciałby spłacić długi rodziny, by mafia nie skrzywdziła z tego powodu bliskich. Zamierza on zapracować na lepsze warunki życia, znajdując w ten sposób pracę w posadzie policji. Chciałby założyć rodzinę i poznać, czy naprawdę coś takiego jak miłość istnieje naprawdę. Chciałby kiedyś sprać osobiście szefa gangu terroryzujących ich osiedla. Przy okazji chciałby się przekonać jak to jest z tym "pierwszym razem". Na pewno wyprowadzi się ze swoją młodszą siostrą na lepszą dzielnicę z dala od tej dziury, w której się wychował.
Wyglądu użycza:
Daniel Portman

Pochłaniacz

Liczba postów : 3
Postów fabularnych : -4
Join date : 17/02/2018
avatar
Limbo
Zobacz profil autora
Wto Lut 20, 2018 5:33 pm
Oznaczam sobie tym postem, że twoja karta jest w budowie. Kiedy ją ukończysz podbij temat lub wyślij mi PW.
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: