Ogłoszenia użytkowników
 :: Polis :: Organizacja forum :: Ogłoszenia

Los

Liczba postów : 67
Postów fabularnych : -2
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Sob Lut 10, 2018 12:43 am
W tym dziale możesz umieścić ogłoszenia dotyczące poszukiwań postaci, relacji, czy chęci odegrania konkretnego wątku z innym użytkownikiem. Masz prawo do dodania tylko jednego postu, w którym umieścisz wszystkie swoje ogłoszenia. Ogłoszenia nieaktualne usuń. Jeżeli nieaktualny staje się cały post - usuń całą jego teść i pozostaw w nim kropkę. Wtedy mistrz gry go usunie. Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące tego co możesz, a czego nie możesz umieścić w ogłoszeniach użytkowników skontaktuj się z mistrzem gry.

Joshua Addams

Obecność : Obecny
Częstotliwość odpisów : Kilka postów dziennie
Liczba postów : 55
Postów fabularnych : 14
Śnieżynka
Zobacz profil autora
Wto Mar 27, 2018 4:07 pm

POSZUKUJĘ ASYSTENTKI.
Poszukiwany młody adept sztuki lekarskiej, chcący brać udział w badaniu mutacji

Kontakt na PW lub discord

Geraldine McDonald

Częstotliwość odpisów : 2-5 postów w tygodniu
Liczba postów : 80
Postów fabularnych : 58
Śnieżynka
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f34-geraldine-mcdonald
Wto Mar 27, 2018 6:05 pm
Poszukuję braci
Pozostały jeszcze trzy miejsca, aby zostać bratem tej najbardziej pociesznej dziewczyny pod słońcem. Zaprawdę powiadam propozycja nie do odrzucenia Very Happy

Anastasia Poindexter

Liczba postów : 6
Postów fabularnych : 3
Świeża krew
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f25-anastasia-poindexter
Nie Kwi 01, 2018 9:57 pm

Przyrodni brat

Wychowywaliśmy się razem, choć kiedy umarła moja matka i trafiłam z siostrą do bidulca, Ty już byłeś pełnoletni (albo po prostu uciekłeś). Odszedłeś bez słowa, a może po prostu tak wyszło? Miałeś smykałkę do hochsztaplerki, ale intencje oraz serce zawsze dobre i czyste, przynajmniej wtedy.
Minęło wiele lat, a Ty doskonale odnalazłeś się w półświatku Polis - nie jesteś już jednak żadnym drobnym złodziejaszkiem, a kimś, z kim reszta przestępczej hołoty powinna się liczyć. Z chłopakiem, którego znałam przed laty łączy Cię jedynie ta sama twarz i być może imię, bowiem na arenie nokturnu nie wygrywa się dobrym sercem i szczerym uśmiechem. Po szczegóły zapraszam na PW, mam kilka pomysłów na ciekawe wątki jeśli Ty nie masz swoich! (24lat+) aktualne

Ci mniejsi szczęściarze - sieroty oraz oszukani

Mogliśmy być w jednym sierocińcu - jako przyjaciele, wrogowie, lub osoby zupełnie sobie obojętne, niemniej, na ulicy nie przejdziemy obok siebie obojętnie.
Mogliśmy być również w jednym [nielegalnym] transporcie do Polis - może Cię oszukano, obiecano cudowne życie, a może sam się zgłosiłeś/aś w pełni świadomości intencji organizatorów.
Wszyscy jesteśmy w tym samym bagnie - kombinujmy więc razem, albo wręcz przeciwnie, rzucajmy sobie kłody pod nogi. Mam sporo pomysłów na wątki i ewentualne długofalowe fabuły, więc zapraszam!

Elijah Hayes

Liczba postów : 52
Postów fabularnych : 41
Śnieżynka
Zobacz profil autora
Pon Kwi 23, 2018 11:33 am
Zagram z kimkolwiek jakiś wątek kryminalny, wymyślę wszystko indywidualnie i trochę poprowadzę.

Sponsored content

Strona 1 z 1