IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Ogłoszenia użytkowników
 :: Polis :: Organizacja forum :: Ogłoszenia

Los

Liczba postów : 44
Postów fabularnych : 0
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Sob Lut 10, 2018 12:43 am
W tym dziale możesz umieścić ogłoszenia dotyczące poszukiwań postaci, relacji, czy chęci odegrania konkretnego wątku z innym użytkownikiem. Masz prawo do dodania tylko jednego postu, w którym umieścisz wszystkie swoje ogłoszenia. Ogłoszenia nieaktualne usuń. Jeżeli nieaktualny staje się cały post - usuń całą jego teść i pozostaw w nim kropkę. Wtedy mistrz gry go usunie. Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące tego co możesz, a czego nie możesz umieścić w ogłoszeniach użytkowników skontaktuj się z mistrzem gry.

Anastasia Poindexter

Obecność : Obecny
Częstotliwość odpisów : 2-5 postów w tygodniu
Liczba postów : 4
Postów fabularnych : 2
Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f25-anastasia-poindexter
Pon Lut 12, 2018 12:31 pm

Przyrodni brat

Wychowywaliśmy się razem, choć kiedy umarła moja matka i trafiłam z siostrą do bidulca, Ty już byłeś pełnoletni (albo po prostu uciekłeś). Odszedłeś bez słowa, a może po prostu tak wyszło? Miałeś smykałkę do hochsztaplerki, ale intencje oraz serce zawsze dobre i czyste, przynajmniej wtedy.
Minęło wiele lat, a Ty doskonale odnalazłeś się w półświatku Polis - nie jesteś już jednak żadnym drobnym złodziejaszkiem, a kimś, z kim reszta przestępczej hołoty powinna się liczyć. Z chłopakiem, którego znałam przed laty łączy Cię jedynie ta sama twarz i być może imię, bowiem na arenie nokturnu nie wygrywa się dobrym sercem i szczerym uśmiechem. Po szczegóły zapraszam na PW, mam kilka pomysłów na ciekawe wątki jeśli Ty nie masz swoich! (24lat+) rezerwacja

Ci mniejsi szczęściarze - sieroty oraz oszukani

Mogliśmy być w jednym sierocińcu - jako przyjaciele, wrogowie, lub osoby zupełnie sobie obojętne, niemniej, na ulicy nie przejdziemy obok siebie obojętnie.
Mogliśmy być również w jednym [nielegalnym] transporcie do Polis - może Cię oszukano, obiecano cudowne życie, a może sam się zgłosiłeś/aś w pełni świadomości intencji organizatorów.
Wszyscy jesteśmy w tym samym bagnie - kombinujmy więc razem, albo wręcz przeciwnie, rzucajmy sobie kłody pod nogi. Mam sporo pomysłów na wątki i ewentualne długofalowe fabuły, więc zapraszam!

Lilian Addams

Liczba postów : 2
Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f23-lilian-addams
Wto Lut 13, 2018 3:39 pm

Przyjaciółka/przyjaciel

Krótko mówiąc ktoś, kto biedną Lilkę w nowym dla niej świecie ogarnie. Wymagań właściwie zero oprócz pochodzenia z wyższych sfer i chęci przyjaźni i opieki nad taką personą jak Lilian.

Benjamin Hamilton

Częstotliwość odpisów : Około jednego posta dziennie
Liczba postów : 10
Postów fabularnych : 4
Świeża krew
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f16-benjamin-hamilton
Wto Lut 13, 2018 6:55 pm

Rodzina - poszukiwana dwójka młodszego rodzeństwa, mogą być bliźniakami, może między nami wszystkimi różnica, jedno może być moim bliźniakiem (ale wtedy wolałbym żeby to była siostra), może być adoptowane. Jestem otwarty na wszystkie możliwe kombinacje, fajnie by było jednak jakbyście się znaleźli. Co do wyglądów i charakterów jestem otwarty na wszystkie możliwości, fajnie by jednak było, żeby brat lub potencjalni bracia mieli bardziej ścisłe umysły, niż Ben, który zawszę z tą głową w chmurach lata. Mogliby mu mieć za złe, że odszedł, mogliby nim gardzić bo humanista ( w sumie sam nim gardzę, fuu humanista, o fu, o ble). W przypadku sióstr/siostry : mogą być miłe i słodkie, mogą to być femme fatale, może to być szalony naukowiec, kapłanka objawiona, łowczyni przygód albo snopek siedzący w kącie i liczący muchy w nosie. Benjamin i tak będzie was kochać, no bo może.

0/2
aktualne na dzień 13.02.2018

Moje Minionki - szukam was moi dziennikarze, moje oczy i uszy, ludzie którzy szukają dla mnie informacji, ploteczek i wszystkiego czym żyje to miasto. Mogliście mi pomagać od samego początku, dołączyć do tego raz po raz tonącego statku później, nie ważne. Istotne jest to, że macie oczy i uszy gotowe by znaleźć wszystko co w trawie piszczy i pióra lekkie, którymi te wszystkie wieści spiszecie.

0/5

Lady Polis - Wszystkie znajome Kasjopei Hamilton, które wspierały ten szalony pomysł jakim od zawsze był Cumulonimbus. Miłe panie, które zapraszały Benjamina na swoje widowiska, poddawały mu najświeższe ploteczki i służyły wieloma dobrymi radami. Mogą być starsze, młodsze, mogło nas łączyć coś więcej, a może tylko wymiana informacji. Jeden czy dwa walce, w trakcie których dowiedziałem się wszystkiego co interesujące o życiu elity.

0/n

Ophelia F. Addams

Liczba postów : 9
Świeża krew
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f27-ophelia-addams
Sro Lut 14, 2018 2:03 pm

Łączą nas więzy zatrutej wzajemną nienawiścią krwi — od dziecięcego wieku rywalizowaliśmy ze sobą na każdej płaszczyźnie życia, starając się przypodobać rodzicom, zaskarbić sobie ich miłość tak konieczną dla naszych młodocianych dusz, a tak niedostępną przez solidną barierę chłodu. Dzieliła nas przestrzeń, którą może chciałeś przeskoczyć, a może była Ci kompletnie obojętna? Może nasze chorobliwe zabieganie o ojcowską uwagę było dla Ciebie raptem marnym wyścigiem szczurów, a może kwestią godności? Jedno jest pewne — wraz z wyfrunięciem ze szczytu jednego ze szklistych wieżowców staliśmy się sobie obcy. Może nadal pozostaniemy sobie obojętni? Albo i nie?

Krótko i zwięźle: poszukiwane rodzeństwo Ophelii z rodziny Winchester, wiek w przedziale 25-40 lat

3/3
nieaktualne

Alyssa L. Foster

Liczba postów : 11
Postów fabularnych : 4
Świeża krew
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f29-alyssa-foster
Sro Lut 14, 2018 10:38 pm

FOSTERÓW - bliższych i dalszych, ale w szczególności rodzeństwa Alyss. Zabiłabym za brata bliźniaka o zupełnie odmiennych zainteresowaniach (czyt. artystycznych) i młodszą siostrę, na którą Alyss mogłaby mieć zły wpływ. Ta kwestia jest jednak totalnie otwarta i A. z pewnością pokocha całą swoją rodzinkę, choć nie obędzie się bez jakichś epizodycznych spięć <3  Co do wyglądu, to chyba więcej sensu by miało, jakby posiadali ciemniejsze włosy (brązowe, kasztanowe), skoro takie ma moja postać i jasne oczy, ale wiadomo, jak jest z tą genetyką, więc jakieśtam odchylenia mogą być.
0/2?

Sufrażystek i innych stukniętych babeczek, które chcą zmienić świat - właściwie to tyle Very Happy Szukam kobiet z dowolnej warstwy społecznej i doświadczeniach, które widzą, ile jest im odbierane i jak różnie traktowane są od mężczyzn, więc odważnie domagają się swoich praw. Byłoby spoko, jakby zaczęły jako niezorganizowana grupka, która wylewa swoje żale na cotygodniowych spotkaniach, czytając manifesty i rozmawiając, co by tu zrobić, żeby było lepiej, by ostatecznie wziąć sprawy w swoje ręce i przejść do działania. Nie wykluczam czynów na granicy prawa, manif, kontrowersyjnych akcji i te pe. Chcę, żeby było ekscytująco i ciekawie c:

0/x

aktualne

Alyssa
Layla Foster
Just because something doesn't do what you planned it to do, it doesn't mean it's useless.

ktoś

Obecność : Postać nieaktywna
Częstotliwość odpisów : Postać nieaktywna
Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora
Czw Lut 15, 2018 5:50 pm

Poszukuje członków gangu w ilości bardzo dużej. Dostępne są różne stanowiska i funkcje, a sam gang zajmuje się głównie fałszerstwem i "pomaganiem" osobą, które nie maja prawa przebywać na terenie Polis. W celu zapoznania się ze szczegółowym opisem grupy zapraszam do mojej karty. W razie pytań śmiało piszcie na pw.

Josephine Addams

Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora
Czw Lut 15, 2018 6:05 pm
Nieaktualne

Ambrose Foster

Liczba postów : 4
Postów fabularnych : 2
Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f14-ambrose-foster
Czw Lut 15, 2018 6:33 pm

brata

Szukam młodszego o rok brata, z którym wywiązywałaby się w pewnym sensie konkurencja. Oczywiście byłby artystą, czarna owca nie wchodzi w grę, jednakże jego postępowanie nie do końca zgadzałoby się z pacyfistyczną, miłosierną ideą Fosterów. Poszukuję naprawdę zawiłej i pełnej emocji relki, w której wciśniemy tak dużo sekretów jak tylko się da, ponieważ 22 lata wspólnego wychowania robi swoje i mimo, że prawdopodobnie będą się nienawidzić, to skoczą dla siebie w ogień.

aktualne

miłości

Ambrose w domyśle ma interesować się obiema płciami, stąd też musiał skądś się o tym dowiedzieć. Homoseksualizm w Polis jest zakazany, a więc prawdopodobnie żaden z nich nigdy nie wypowiedział tych tajemniczych słów na głos, choć to co czuli zerkając na siebie z drugiego końca sali galerii sztuki było czymś, co nie pozwalało im spać po nocach. Ma być to relacja z przeszłości, nie musi być daleka, może być nawet odstępstwo roku od ich ponownego spotkania.
Ma być dziwnie, obco, tajemniczo, nielegalnie i... cóż, oczywiście romantycznie.

aktualne

pw (w ostateczności, rzadko zaglądam), gg 49977529 lub discord @gabomor

Geraldine McDonald

Częstotliwość odpisów : Kilka postów w miesiącu
Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f34-geraldine-mcdonald
Czw Lut 15, 2018 10:57 pm
Braci
Sztuk cztery. Starsi od Geraldine, wymagań prawie żadnych.

Vincent Winchester

Żałosny podszeptywacz
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com/f38-vincent-winchester
Nie Lut 18, 2018 2:42 pm
szukam

Dilerów, sprzedawców, gangsterów
Vincent zajmuje się brudnymi interesami Polis, inwestuje w różne niebezpieczne sprawy i finansuje produkcję narkotyków. Poszukuję osób, które dla Vina będą pracować.

0/3

Prawej ręki
Osoby, która zna jego tożsamość i wie dokładnie czym się zajmuje, doradcy i kogoś, kto wciela plany w życie.
Vincentowi czasem zdarza się rozmawiać osobiście z dostawcami, producentami czy sprzedawcami, ale zazwyczaj wysyła do tego swoją prawą rękę. Dodatkowo czasem trzeba zlecić "sprzątnięcie kogoś" i tego typu sprawy.

Córki (18-20 lat)
Oczka w głowie Vincenta, dla której zrobiłby wszystko. Po więcej informacji zapraszam do KP, ewentualnie na PW.

Żony (35-41 lat)
Tutaj właściwie niemal pełna dowolność. Może nawet nie być z wyższych sfer. Relacja też pozostaje do ustalenia. Ich związek mógł być zaaranżowany i nie do końca szczęśliwy, albo wręcz przeciwnie. Tutaj do dogadania.

Ochroniarza, i kierownika do domu publicznego
Kierownik będzie uważany powszechnie za właściciela przybytku. Nie wszyscy muszą wiedzieć o wszystkim Cool
0/2

Pracownic domu publicznego
Do świadczenia różnych usług, ale też do namawiania klientów na skorzystanie z nich.
0/3

Sponsored content

Strona 1 z 1