Share
Go down
avatar
Świeża krew

Rosalia Anna Stark

on Pon Lut 12, 2018 9:22 pm


Tożsamość: Rosalia Anna Stark
Wiek: 24 stycznia 228 rok
Przynależność: Ponad głowami
Zajęcie: Detektyw policyjny
Rozdanie kropek:

 • Wiedza o świecie
 • Spostrzegawczość O
 • Charyzma
 • Niezłomność O
 • Siła fizyczna O
 • Bój (walka wręcz - krav maga) O
 • Zręczność O
 • Kondycja O
 • Obsługa sprzętu O
 • Manipulacja O
 • Szczęście O
 • Ekspresja
 • Wytwórstwo (dziedzina)
 • Myśl przełomu
 • Spryt O

Poziom obłąkania: Poczytalność
Opis postaci:
Panienka Rosalia, należy do grona kobie, które niewątpliwie zapadają głęboko w pamięci. Wysoka o figurze bynajmniej nie dziewczęcej, szczupłej –  atletycznej. Regularne rysy twarzy kłócące się nieco z lekko zadartym noskiem i wąskimi wargami. W skutek czego mina kobiety wydaje się być nieco odpychająca, wręcz zimna. Na całe szczęście efekt ten łagodzą oczy koloru miodowego w których dostrzec można łagodność i delikatność. Jasna cera upstrzona gdzieniegdzie piegami i rudawe włosy tworzą rzadko spotykane połączenie.
Ubiera się szykownie, acz odpowiednio do sytuacji. Będąc posiadaczką tak wyróżniającej się w dzisiejszych czasach urody często farbuje włosy na blond by lepiej wtopić się w tłum.
Porusza się z niewymuszoną gracją oraz sprawia wrażenie pewnej siebie. Na jej twarzy rzadko widnieje smutek. Jest altruistką, przejmuje się losem jednostek i pragnie pomagać innym.

Widmo przeszłości:
Rosalia Anna Stark, przyszła na świat pewnego styczniowego poranka roku Pańskiego 228. W rodzinie średniego stanu, której tradycje są równie stare co samo miasto, a legendy i baśnie przekazywane od pokoleń kształtują wyobraźnię dzieci, które w snach wracają na pełne kwiecia łąki, biegają po lasach pełnych zwierzyny i zdobywają szczyty delektując się czystym powietrzem i zapierającymi dech w piersiach widokami.
Panienka Rosalia, była od najmłodszych lat zmartwieniem rodziny. Niespokojna dusza, niezaspokojona odkrywczyni wertująca po raz setny stare atlasy i księgi w bibliotece. Dziewczynie w sposób widoczny brakowało przygód i wędrówek. Niestety dla małej panienki samotne spacery po ulicach Polis nie były wskazane to też musiała zdusić ciekawość.  
Ojciec, zapewniał córeczce w ramach swych możliwości dodatkowe lekcje baletu czy gry na skrzypcach, lecz dopiero fechtunek i sztuki walki zdobyły serce małej psotnicy.
Z biegiem lat charakter dziewczyny ulegał zmianie, a kluczową rolę w dorastaniu Rosali odegrały narodziny drugiego dziecka państwa Stark, które to niestety było niepełnosprawne i potrzebowało miłości, zrozumienia i ciepła. A panienka widząc to nieco utemperowała swą fantazję i szaleńczą żądzę przygód. Na rzecz opieki nad młodszym braciszkiem nie trzeba chyba mówić, że dwójka brzdąców przypadła sobie do gustu i gdy tylko mały Tony, zaczął chodzić razem rozrabiali.
  Punktem zwrotnym na drodze życiowej młodej dziewczyny było z początku przypadkowe, lecz w późniejszym okresie pewniejsze poznanie  świata, który nie był za murami miasta, a leżał u ich stóp.  Zapoznając się ludźmi z tak zwanych „nizin społecznych” powoli zaczynała rozumieć ich ból i nędzę. Wychodząc ze słusznego zresztą założenia, iż nie różnimy się tak naprawdę niczym od tych z „dołu,” a to gdzie się urodziliśmy nie powinno nas określać. Owszem wśród takich ludzi nie brakowało łotrzyków, szelmów i ludzi potrafiących sprzedać własną matkę byle dostać parę świecących monet ale takich delikwentów należało zwalczać.
Odkrywając w sobie powołanie dziewiętnastoletnia Rosalia wstąpiła do akademii policyjnej by po jej ukończeniu móc wstąpić w szeregi policji. Nie domyślając się jeszcze, że mściwość, okrucieństwo i korupcja panuje w każdej warstwie społecznej, a im wyżej tym gorsze bagno czeka by pochłonąć kolejną osobę.
Koncepcja: Dla Rosali, liczy się miasto i jego mieszkańcy będąc córką burmistrza bardzo poważnie podchodzi do ładu społecznego. Ma ambitne plany by pozbyć się korupcji, rozbić bandy przestępców i wprowadzić porządek, gdyż ma świadomość, że w tak niepewnych czasach chaos i trwoga na ulicach może być zgubą dla wszystkich. Pragnę by moja bohaterka mogła spełniać się w swym zawodzie, a będąc uczestniczką eventów miała okazję do przeżywała licznych przygód.  

Wyglądu użycza: Helena Mckelvie
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach