12.02.2018 - Otwarcie forum
 :: Polis :: Organizacja forum :: Ogłoszenia

Los

Liczba postów : 65
Postów fabularnych : -3
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Pon Lut 12, 2018 11:22 am
Drodzy użytkownicy,

z dniem dzisiejszym forum zostaje otwarte. Cennik i lokacje są na wykończeniu, ale nie powinno to przeszkodzić nikomu w tworzeniu kart postaci i ustaleniach dotyczących kreowania bohaterów. Gdybyście mieli jakieś pytania - piszcie. To również dobry moment na to, aby zadawać pytania. Pozwoli to na rozbudowę tematów z mechaniką i realiami o nowe pozycje.

Los

Los

Liczba postów : 65
Postów fabularnych : -3
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Pon Lut 12, 2018 11:27 pm
Hej!

Zgodnie z waszymi wskazówkami i wcześniejszymi brakami uzupełniam treści forum o następujące rzeczy:

• Realia o: wątek limba, to jak ludzie radzili sobie na początku, inne metropolie na świecie, okoliczne grupy ludzi żyjące w schronach, cenniki rzeczy w sklepach, życie codzienne.
  • Mechanikę o: zarabianie, gromadzenie bogactwa, kupowanie rzeczy, przedmioty rozdawane na start, korespondencję, adresy zamieszkania.
  • Działy o: lokacje.

Spróbuję również wykonać kalendarium.

Wrzuciłam link do forum w kilka miejsc, ale nie mam czasu zająć się wymianą bannerami. Gdyby komuś chciało się posiedzieć i powrzucać gdzieś nasz banner lub popisać jakieś opisy na forum, kreować lokacje - piszcie. Jestem dostępna na discordzie praktycznie non stop, nawet późno w nocy. Możecie złapać mnie również przez PW.

Dodatkową informacją jaką chciałam tu przekazać jest to, że osoby robiące konta jako "ktoś" i "cosiek" mogą później same zmienić sobie nick w profilu. Nie musicie kontaktować się ze mną przez PW w tej sprawie.

W weekend czeka mnie długa wyprawa pociągiem, więc jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to naszkicuję miasto, niektórych NPC i poszczególne lokacje, aby pomóc nieco wyobraźni i wybrakowanym opisom. :)

Miłej gry!

Los
Strona 1 z 1