Share
Go down
avatar
Strażnik tajemnic

Strażnik tajemnic

Rapture

on Pią Lip 13, 2018 7:38 pm
Klub jazzowo-artystyczny prowadzony przez siostry Foster.

Zbudowany jest na planie elipsy, gdzie jedną ścianę zajmuje scena, na której zwykle rozłożeni są muzycy, z boku znajduje się pokaźnych rozmiarów bar, a naprzeciw sceny dyskretne loże, oddzielone od reszty sali ciężkimi kotarami. Zapewniają one trochę dyskrecji i nieznacznie wygłuszają dźwięki z głównej sali.

Naprzeciw baru w górę ciągną się schody, z pięknie kutą poręczą - prowadzą na podwyższenie, ukrytą lożę używaną przez siostry Foster. Mogą stamtąd obserwować całą salę, samymi nie będąc za bardzo na widoku. Wstęp na schody bez zaproszenia jest zakazany, czuwa przy nich ochroniarz.

Sama sala wystrojona jest bogato, ale z typowym dla architektury art deco kanciastym przepychem. Dużo tu złotych wykończeń, geometrycznych linii. Wnętrze Rapture nie ocieka narzucającym się przepychem, co klasą i nienachalną sugestią bogactwa. Spod sufitu dość nisko zwieszają się klatki, dla gimnastyczek i polykaczy ognia, w niektórych miejscach haki sugerują możliwość podpięcia kół gimnastycznych czy wstęg.

Na co dzień gra na żywo muzykę, tak taneczną jak i występy solowe różnych artystów. Stałym zestawem klubu są też akrobatyczki, gimnastyczki i połykacze ognia, w przeważającej części kobiety, choć i mężczyzn można spotkać tutaj w roli innej niż barman. Standardowym zestawem są też escort girls, kobiety zatrudnione do dotrzymywania towarzystwa, zabawiania rozmową i swoją osobą zainteresowanych gości. Żadne z zatrudnionych tutaj osób nie oferuje jednak usług seksualnych.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach