RIP
 :: Polis :: Organizacja forum :: Ogłoszenia

Los

Liczba postów : 67
Postów fabularnych : -2
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Wto Maj 08, 2018 1:57 pm
Ze względu na brak zainteresowania eventem i generalnie spadkiem aktywności zapytałam ludzi na discordzie czy komukolwiek chce się tutaj jeszcze pisać... I wyszło na to, że nie. Złożyło się na ten fail dużo rzeczy i chyba wszyscy wiedzą jakich, więc nie będę ich tu wypisywać. W każdym razie dziękuję wszystkim którym chciało się tutaj zakotwiczyć na dłużej i mam nadzieję że jedna porażka nie zniechęci was do moich tworów - siedzę na forach często, zarówno jako gracz jak i mistrz gry, więc nie chciałabym aby mój nick was skądś przegonił... xD Forum oczywiście nie zamykam i nie zamknę - jest i będzie dla was dostępne cały czas, bo wiem jak irytuje kiedy stare posty przepadają przez napis "to forum jest wyłączone". Kilka osób z Atlasu zaangażowało się w Grymuar. Jeżeli kogoś on interesuje to zapraszam do współpracy lub obserwowania nowinek na Edenie i Vision Ligjthouse. Może coś z tym ruszy. Na ten moment mogę napisać:

- Jeżeli lubicie klimaty zombie to otwiera się forum o zombie i widziałam, że dużo atlasowiczów na nie czeka. Może warto się wybrać?
- Istnieje forum the urban legend, czyli pbf pełen tajemnic, chociaż mniej atlasowy, bo jego fabuła toczy się we współczesnym Londynie. Fanów zagadek, miejskich legend, teorii spiskowych i generalnie paranormalnych rzeczy bez tony wampirzych rodów w bonusie powinien zainteresować.
- Jest jeszcze forko osadzone w przyszłości o nazwie Rode (link na pewno jest na edenie). Generalnie jest dosyć podobne do Atlasu (z wykluczeniem wątków paranormalnych) więc może tam znajdziecie coś dla siebie.

Jeżeli chcecie utrzymać kontakt z kimś z forum to discord nadal stoi dla was otworem i nikogo nie wyrzucam.

Może spotkamy się ponownie. c:
Strona 1 z 1