28.03.2018 - Potrzebujemy Mistrzów Gry
 :: Polis :: Organizacja forum :: Ogłoszenia

Los

Liczba postów : 65
Postów fabularnych : -3
Limbo
Zobacz profil autora http://atlas.forumpolish.com
Sro Mar 28, 2018 1:24 am
Cześć!

1. Lubisz to od zawsze lub chciałbyś spróbować swoich sił w prowadzeniu rozgrywek innym graczom?
  2. Piszesz dużo, chcesz pisać więcej?
  3. Chciałbyś aby ktoś napisał ci "wspaniale się bawiłem przeżywając razem z moją postacią przygodę jaką mi wykreowałeś"?
  4. Posiadasz doświadczenie w byciu Mistrzem Gry?
  5. Dobrze orientujesz się dieselpunku, steampunku i/lub okresie XX-lecia międzywojennego?
  6. Lubisz układać złożone intrygi?
  7. Ciekawią cię miejskie legendy, choroby psychiczne lub zjawiska paranormalne?
  8. Chciałbyś prowadzić second lifeowe przyjęcia i bankiety dla chętnych, gdzie będziesz zabawiał graczy barwnymi NPCami?
  9. Chciałbyś prowadzić sesje z gangsterskimi porachunkami, ryzykiem śmierci, policyjne akcje i tak dalej?
  10. Nudzisz się i nie masz na co przelać wolnego czasu?
  11. Sprawdzanie kart postaci nie jest ci straszne?
  12. Dobrze radzisz sobie z uzupełnianiem spisów?
  13. Wiesz kto gra aktywnie, a kto powinien zostać szaraczkiem?
  14. Tryskasz pomysłami na lewo i prawo i chciałbyś ukierunkować swoją wyobraźnię na nasze forum?

Jeżeli na przynajmniej jeden podpunkt odpowiedziałeś tak to zgłoś się do mnie na PW lub Discord. Atlas cię potrzebuje! Nie wymagam doświadczenia - wszystko wyjaśnię, do wszystkiego przyuczę. To nasze wspólne dobro, więc kreujmy je razem. Nie musisz robić wszystkiego - możesz być odpowiedzialny za coś drobnego.

Buziaki!
Strona 1 z 1