Polis

Szczyt szczytów

Ścisłe centrum miasta i najwyższe wieżowce, w których znajdują się wszelkiego rodzaju urzędy, mieszkania największych bogaczy, siedziby partii, szpital i budynek rządu. Miejsca te są regularnie patrolowane przez służby specjalne, aby zapobiec próbom ewentualnych zamachów. Bogatsi mieszkańcy miasta często zatrudniają również własnych ochroniarzy.
Wto Lip 17, 2018 11:47 pm
Pochłaniacz Zobacz ostatni post

Złote aleje

Tutaj znajduje się większość mieszkań, sklepów i mniej prestiżowych pięter kulturowych. Złote aleje to codzienne życie większości mieszkańców miasta, tętniące życiem ulice i nadzieja na lepszą przyszłość.
Sro Lip 18, 2018 12:34 am
Pochłaniacz Zobacz ostatni post

Obrzeża dostatku

Na obrzeżach złotych alei znajdują się pola uprawne i śmierdzące dymem fabryki, przy których znajduje się zejście z miasta. Tylko tutaj można bezpiecznie opuścić Polis i udać się na dół... chociaż z oczywistych względów robią to tylko górnicy.
Sro Lip 18, 2018 12:37 am
Pochłaniacz Zobacz ostatni post

Miedziane aleje

Raz na kwartał w mieście organizowany jest spis powszechny, podczas którego ponownie rejestruje się wszystkich obywateli. Chorzy transportowanie są do szpitala, gdzie rozpatruje się usunięcie ich z miasta lub kwarantannę. Z tego powodu wiele osób decyduje się na życie pod fałszywymi nazwiskami, w slumsach lub kombinuje na wszelkie sposoby, aby uniknąć odnalezienia ich przez osoby zobowiązane do spisu. Brak rejestracji uniemożliwia jednak podjęcie normalnej i legalnej pracy, świadczenia usług zdrowotnych i załatwiania spraw urzędowych. Miedziane aleje to miejsce niebezpieczne, pełne ludzi niezarejestrowanych. Jeżeli tutaj przebywasz, to prawdopodobnie jesteś częścią nokturnu.
Sro Lip 18, 2018 12:39 am
Pochłaniacz Zobacz ostatni post

Terra incognita

Polis usytuowane jest w okolicy kopalni Hamilton, co umożliwia mieszkańcom stałe wydobywanie węgla niezbędnego do napędzania maszyn i ogrzewania domostw. Opuszczanie Polis jest więc dość ryzykowne, a dla osób nie mogących pozwolić sobie na odzież ochronną praktycznie niemożliwe.

Retrospekcje

Wspomnienia i dodatkowe rozgrywki nie mające większego wpływu na fabułę. Udział w ich prowadzeniu jest całkowicie dobrowolny i ma na celu wyciągnięcie ręki do użytkowników zainteresowanych wątkami obyczajowymi. Można prowadzić dowolną ilość rozgrywek retro, pod warunkiem, że żadna z nich nie będzie miała miejsca w aktywnej aktualnie turze.
Sob Maj 05, 2018 6:23 pm
Szept Zobacz ostatni post
Nasi użytkownicy napisali 464 wiadomości
Mamy 40 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Szept