Organizacja forum

74 postów w 32 tematach

avatar
Brak nowych postów
RIP
Wto Maj 08, 2018 1:57 pm
Los Zobacz ostatni post
W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje o fabule i mechanice Atlasu, dowiesz się jak grać, poczytasz o zasadach panujących na forum, utworzysz kartę postaci i ustalisz relacje z innymi graczami. Tutaj również publikowane będą wszelkiego rodzaju ogłoszenia i nowinki. Jest to najzwyczajniej w świecie nasz dział organizacyjny, żeby nic się po drodze nie poplątało.

Rozgrywki graczy

399 postów w 29 tematach

avatar
Brak nowych postów
Stanley i Geral...
Sob Kwi 28, 2018 11:43 pm
Geraldine McDonald Zobacz ostatni post
To nic innego jak główne miejsce naszej rozgrywki, czyli ścisłe centrum Polis. Skąpane w wiecznej mgle Miedziane Aleje to codzienność naszych postaci. Jeżeli chcesz utworzyć nowy temat w tym dziale zapytaj wpierw administratora o pozwolenie na takie działanie.

Ogłoszenia tur i gry z Mistrzami

40 postów w 37 tematach

avatar
Brak nowych postów
Wiosenny Festyn...
Sob Maj 05, 2018 6:23 pm
Szept Zobacz ostatni post
Tutaj umieszczone zostały wszelkie tereny niebezpieczne, poza kopułą, myślodsiewnie i światy astralne. Zanim zaczniesz rozgrywkę gdziekolwiek w wilgoci zorientuj się, czy możesz to zrobić.Atlas opowiada o alternatywnej rzeczywistości, o świecie będącym u swojego kresu. W 334 roku przed naszą erą doszło do zjawiska, które dzisiaj nosi nazwę Limbo - niebo przykryły purpury, a na Ziemię spadły pierwsze radioaktywne deszcze. Do dzisiaj zarówno w dzień jak i w nocy na sklepieniu widoczne jest rozcięcie, które zdaje się pulsować jak przy oddechu i przypomina ludziom, że coraz mniej miejsc na Ziemi jest zdatnych do życia. W różnych państwach ostało się kilka większych metropolii, jednakże radioaktywna rzeczywistość nie pozwala na swobodne przemieszczanie się pomiędzy nimi.

Forum umożliwia ci rozgrywkę w radioaktywnym świecie i zatańczenie na jego zgliszczach, w ostatnim miejscu, w którym ludzie wciąż potrafią patrzeć w górę i marzyć. Znajdujemy się w Polis - pierwszej i jedynej metropolii, która skryła się w bezpiecznym miejscu - chmurach i chociaż musi zmagać się z przeciwnościami losu zyskała miano legendy. Każdy marzy o tym by żyć wśród ludzi na niebie wyobrażając ją sobie jako utopię w centrum straconego świata.


Nasi partnerzy